Albert Bakker Europees Kampioen!Albert Bakker Europees Kampioen!Albert Bakker Europees Kampioen!Albert Bakker Europees Kampioen!
  • Home
  • Nieuws
  • Schaatsen
    • Jeugd
      • Jeugdbeleid trainen
    • Wedstrijd schaatsen
    • Recreanten
    • YVG-uur
    • Trainingstijden
  • Zomertraining
    • Zomertraining overzicht
    • Inline-skaten
    • Fietstraining
    • Droogtraining
  • Vereniging
    • Bestuur en commissies
    • Clubkleding
    • Historie IJsvereniging Groningen
    • Vertrouwenscontactpersoon
    • Statuten, Huishoudelijk Reglement, Regelingen, Gedragscode Privacyverklaring
  • Kalender
  • Lidmaatschap
    • Mijn YVG
    • Lid worden
    • Lidmaatschap & Contributie
  • Contact
  • WORD LID
✕
Afsluiting inline-skate seizoen 2017 op 24 september
10/09/2017
YVG Lustrum-ALV in Kardinge
13/09/2017

Afgelopen weekeind werd het Europees Kampioenschap Inline skaten voor Masters gehouden in St. Moritz. Op de marathon leverde dat een gouden medaille op voor onze eigen Albert Bakker. Jacob Drenth is helaas niet gefinished. De wedstrijd werd verreden hoog in de Alpen bij temperaturen rond het nulpunt en met regen, dus was dit een hele prestatie. Als ik de uitslagen goed interpreteer had Albert ook nog een voorsprong van bijna vier minuten op de ander rijders uit zijn categorie.

Onderstaand wedstrijdverslag naar MasterSkating.nl

EK Masters – 10 september 2017 – St. Moritz (Zwitserland) Weg (42km)

Albert Bakker 1e bij erg koud en nat EK

Het EK Inline Skaten voor masters heeft voor het NL-team twee podiumplaatsen opgeleverd. Namens YVG zorgde Albert Bakker voor goud bij de 60+-ers in een tijd van 1.17.01. De omstandigheden in het hoog in de Zuid-Zwitserse Alpen gelegen St. Moritz pasten meer bij schaatsen dan skeeleren. De temperatuur kwam amper boven nul en er viel veel neerslag, voor de start zelfs nog in de vorm van sneeuw.

Deze marathonwedstrijd vormt al jaren een van de hoogstandjes van het Zwitserse inline-circuit, waarbij iedereen vrijwel tegelijk van start gaat. Het parcours is dan ook geen ronde, maar loopt “heuvelachtig” van Maloja (1809m) naar S-chanf (1660 m), waarbij je zelfs bij goede omstandigheden met betrekking tot de afdalingen bij een hoge snelheid over de nodige vaardigheden en durf moet beschikken.

Delen
56
YVG
YVG

Gerelateerde berichten

14/04/2024

Ga je mee skeeleren op het TT-circuit?


Bekijk bericht
05/05/2023

Kom skeeleren, warm aanbevolen


Bekijk bericht
22/06/2019

YVG doet mee aan TT-skate 2019


Bekijk bericht
16/06/2019

YVG’ers bij het NK marathon


Bekijk bericht
20/09/2018

Laatste seizoensronden op verlichte skeelerbaan


Bekijk bericht

Word lid van YVG

Welkom

160 jaar YVG!

De IJsvereniging Groningen, van oorsprong een hardrijvereniging, is één van de oudste schaatsverenigingen in Nederland. YVG werd opgericht in 1862 en stichtte in 1882 met 9 andere verenigingen de (Koninklijke) Nederlandsche Schaatsenrijders Bond (het predicaat Koninklijke werd pas later toegekend).

Na bijna een eeuw Stadspark is de kunstijsbaan verhuisd naar de andere kant van de stad, naar kardingen. Sinds oktober 1993 heeft de club onderdak in sportcentrum Kardinge.

Schaatsen.nl

RSS fout: A feed could not be found at `http://www.schaatsen.nl/nieuws/rss/all`; the status code is `404` and content-type is `text/html; charset=utf-8`

KNSB Groningen

Het Gewest Groningen is één van de acht gewesten van de Koninklijke Nederlandsche Schaatsenrijders Bond (KNSB). Het gewest bestaat uit ijsverenigingen, hardrijdersverenigingen, toerorganisaties, shorttrackvereniging en een kunstrijvereniging.

→ Naar KNSB Groningen

IJsvereniging Groningen ©2018. Alle rechten voorbehouden. Privacyverklaring