2e wedstrijd Van Lingen competitie in Surhuisterveen2e wedstrijd Van Lingen competitie in Surhuisterveen2e wedstrijd Van Lingen competitie in Surhuisterveen2e wedstrijd Van Lingen competitie in Surhuisterveen
  • Home
  • Schaatsen
    • Jeugd
    • Recreanten
      • Schaatsen bij YVG
      • Kardinge Trimkaarten
    • Wedstrijd schaatsen
      • Langebaan
      • Marathon
      • Clubwedstrijden
      • Clubkampioenschappen
      • Interclubwedstrijden
      • OYMK
    • Proeftraining(en)
    • Trainingstijden
    • Allertijdenlijsten
  • Inline-skaten
    • Inline-skaten bij YVG
    • Trainingen
    • Wedstrijden
    • Leeftijdscategorieën
    • Kleding en uitrusting
      • Inline-skates kopen
  • Zomertraining
    • Droogtraining
    • Fietstraining
  • Vereniging
    • Organisatie
      • Vertrouwenscontactpersoon
      • Bestuur
      • Activiteitencommissie
      • Jeugdcommissie
      • Wedstrijdcommissie
      • Bestuur afdeling Schaatsen
      • Bestuur afdeling Inline-skaten
      • Bestuur afdeling Communicatie
    • Lidmaatschap
    • Contributie YVG
    • Clubkleding
    • YVG-uur
    • Historie IJsvereniging Groningen
    • Statuten, Huishoudelijk Reglement, Regelingen, Gedragscode Privacyverklaring
  • Nieuws
    • Nieuws
  • Kalender
  • Contact
  • WORD LID
✕
skeeler ronde tocht in Alteveer op 18 mei
29/04/2015
Chris Huizinga 2e bij senioren in Oldebroek
29/04/2015

 

Tweede van Lingen Competitie 25-4-2015 Surhuisterveen,
Een regenachtige dag helaas bij de 2e keer dat de rijders en rijdsters van start gaan in dit seizoen. Helaas was de opkomst door het slechte weer matig en was de tent nu eigenlijk best groot.

Remon Tamminga was de eerste YVG er die mocht starten en reed een mooie wedstrijd, ondanks dat hij als laatste finishte; de tegenstand was voor hem te groot, maar hij heeft goed gereden.Ook met de puntenkoers reed Remon dapper door en reed door tot laatst.

SHV4
Eva van Melle mocht als 2e YVG er starten en heeft ook goed gereden en is ook heelhuids over de finish gekomen. Eva werd vanaf de kant goed aangemoedigd door haar zus Imke die door een val met de fiets een pijnlijke enkel had opgelopen en helaas niet kon rijden. De 2e rit voor Eva was een puntenkoers van 8 ronden en en deze waren zeker niet makkelijk met deze weersomstandigheden.

SHV3
De 3e en tevens laatste YVG er die vandaag ging starten was Jorn Holwerda. Jorn ging gelijk ook goed van start en het tempo zat er in die groep ook snel in en ondanks een natte baan werd er hard gereden. De 2e keer dat Jorn moest rijden moest hij 15 ronden doen voor de puntenkoers en dat viel niet mee in de regen en harde wind, maar hij liet zich niet kennen en reed goed door.

SHV5
Het weer leek zo nu en dan even wat op te klaren maar het veranderde ook snel weer in buien en een harde wind. We konden op sommige momenten de tent maar nauwelijks houden en de tent kreeg het zwaar te verduren.
Er werd, nadat alle rijders 1 keer gereden hadden een mededeling gedaan dat het 3e onderdeel kwam te vervallen gezien de naderende buien in de middag.

Helaas geen podiumplaatsen voor de YVG ers vandaag, maar we zijn blij dat er geen ongelukken gebeurt zijn vandaag, Iedereen kon zonder verwondingen naar huis.

We hopen de volgende keer op mooi weer.
Remko Tamminga

 

 

De uitslagen zijn te vinden op http://www.schaatsen.nl/media/17367/daguitslag-150425-surhuisterveen.pdf

Foto’s zijn te bewonderen op www.theoboonstra.nl

 

 

Delen
38
YVG
YVG

Gerelateerde berichten

22/06/2019

YVG doet mee aan TT-skate 2019


Bekijk bericht
16/06/2019

YVG’ers bij het NK marathon


Bekijk bericht
20/09/2018

Laatste seizoensronden op verlichte skeelerbaan


Bekijk bericht
10/09/2018

Albert Bakker 2e op het WK Marathon


Bekijk bericht
08/07/2018

Tweede Jeugdwedstrijd in Ten Boer


Bekijk bericht

Word lid van YVG

Welkom

160 jaar YVG!

De IJsvereniging Groningen, van oorsprong een hardrijvereniging, is één van de oudste schaatsverenigingen in Nederland. YVG werd opgericht in 1862 en stichtte in 1882 met 9 andere verenigingen de (Koninklijke) Nederlandsche Schaatsenrijders Bond (het predicaat Koninklijke werd pas later toegekend).

Na bijna een eeuw Stadspark is de kunstijsbaan verhuisd naar de andere kant van de stad, naar kardingen. Sinds oktober 1993 heeft de club onderdak in sportcentrum Kardinge.

Schaatsen.nl

  • Op WK van Kaori Sakamoto wordt Lindsay van Zundert 22e
  • Leidse ‘Ton Menken-hal’ sluit na 47 jaar deuren
  • 'Je gaat het WK toch niet missen omdat je er niet komt?'
  • Sprintmannen bereiden zich op eigen wijze voor op inlineseizoen
  • Provincie Friesland vreest dat Thialf na zomer gesloten blijft

KNSB Groningen

Het Gewest Groningen is één van de acht gewesten van de Koninklijke Nederlandsche Schaatsenrijders Bond (KNSB). Het gewest bestaat uit ijsverenigingen, hardrijdersverenigingen, toerorganisaties, shorttrackvereniging en een kunstrijvereniging.

→ Naar KNSB Groningen

IJsvereniging Groningen © 2018 - 2021. Alle rechten voorbehouden. Privacyverklaring
Cleantalk Pixel